Toalettväska tillverkad av 300D R-PET med framficka med dragkedja och bärhandtag på ovansidan. Insidan har en krok för upphängning, två fack med dragkedja (ett i nät), fyra öppna nätfickor för flaskor i resestorlek och ett stort huvudfack för andra toalettartiklar. Perfekt för resor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 89,00 | 87,20 | 85,20 | 83,60 | 77,40 | 71,80 | 68,20 | 67,20 | 66,00 | 65,00 |
| Artikelnummer | 95396-N0002 |
| Material | R-PET 300D |
| Bredd | 190mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 100mm |
| Vikt | 148g |
| Volym | 3000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95396.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 440mm x 440mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95396-N0002 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |