Amarago kortärmad piké för herrar är ett exempel på tidlös stil och modern elegans. Pikén är tillverkad av högkvalitativt 200 g/m² pikéstickat bomullstyg och erbjuder exceptionell komfort och hållbarhet. Den har en unik tipping-detalj på kragen och manschetterna och kontrastfärgerna skapar en elegant och modern estetik som gör den till ett utmärkt val för alla tillfällen.
1,74 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 | 198,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Vit
| Artikelnummer | 3810801 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtryck | 1,74 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av Bomull, 200 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 58x39x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159561460 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 259 |
| S | 586 |
| M | 971 |
| L | 830 |
| XL | 834 |
| XXL | 563 |
| 3XL | 367 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |