Strandväska med långa handtag, tillverkad av återvunnen corduroy-polyester (450 g/m²). Tillverkad av återvunnen corduroypolyester (270 g/m²). Denna supermjuka velourribbstickning känd från sjuttiotalet och nu tillbaka igen ger väskan en retro och samtidigt modern look. Väskan har dragkedja, ett innerfack med dragkedja för din telefon, nycklar eller plånbok och ett extra fickfack på utsidan för en vattenflaska eller andra tillbehör. Perfekt för en dag på stranden eller en utflykt, men passar även som stor shoppingväska. GRS-certifierad. Totalt återvunnet material: 24%. Kapacitet ca 30 liter.
| Artikelnummer | 1475953-002 |
| Material | Återvunnen polyester |
| Längd | 50 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vikt | 370 g |
| Volym | 32000 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |