Kulspetspenna med vridmekanism som har touchfunktion, överstrykningspenna och mjukt grepp.
0,06 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,40 | 12,20 | 12,00 | 11,80 |
| Artikelnummer | 10658101 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtryck | 0,06 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast |
| Diameter | 1,4cm |
| Storlek | 14,6 x Ø 1,4 cm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 22x55x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159179085 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 59259 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |