Kulspetspennan Unix är tillverkad av återvunnen plast. Genom att välja denna typ av penna kan vi främja konceptet återvinning och uppmuntra individer och företag att göra mer hållbara val i sin vardag. Bläckfärg: Blå. Skrivlängd: 500 meter. Spetsstorlek: 1,0 mm.
0,02 kg
| Artikelnummer | 10789601 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtryck | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 1,04cm |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,04 cm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 31x48x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159609360 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7413 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |