Stilolinea® kulspetspenna med blått bläck i naturmaterial, 80% nedbrytbar/komposterbar. Transparent skaft och gummigrepp. (EN13432:2000-12). Made in Italy.
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,28 | 4,93 | 4,38 | 4,20 | 3,83 | 3,65 |
| Artikelnummer | 262855-004 |
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 13.7 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |