En ren, enkel, tidlös linje. Hémisphère både mycket praktisk och diskret glider obemärkt ned i fickan, väskan eller dagboken. En design som kombinerar naturlig, förförisk elegans med sann magnetism. Inkl. Waterman presentförpackning. Levereras med en påfyllning för kulspetspennor. Exklusiv design.
0,23 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1030,77 | 1000,00 | 976,92 | 969,23 |
| Artikelnummer | 10651500 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtryck | 0,23 kg |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 1,05cm |
| Storlek | 17,6 x Ø 1,05 cm |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5,68kg |
| Förpackning | 34x23x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170920459 |
| GPSR-Information | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 143 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |