Exklusivt designad kulspetspenna med griffel och snyggt mönstrat lägre skaft. Inkl. premium kvalitet svart bläckpåfyllning och förpackad i en Marksman presentförpackning...
0,21 kg
| Artikelnummer | 10710700 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtryck | 0,21 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Metal |
| Diameter | 1,17cm |
| Storlek | 14 x Ø 1,17 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 29x44x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159257196 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 15868 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |