Mugg i stengods. Passar perfekt med fullfärgstryck. Klarar maskindisk i upp till 500 körningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 57,00 | 56,20 | 53,60 | 51,60 | 49,20 | 48,20 | 46,60 | 45,80 | 45,00 | 44,40 |
| Artikelnummer | 51165-N0001 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 97mm |
| Diameter | 82mm |
| Vikt | 325g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51165.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 730mm x 270mm x 420mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51165-N0001 | 124086 st |
| Inkommande lager 2026-09-24T00:00:00+02:00 | 68400 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |