Mugg i stengods i en klar och fin röd färg. Stor märkningsyta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 88,00 | 85,80 | 81,60 | 76,00 | 73,00 | 71,60 | 68,40 | 67,20 | 66,00 | 64,60 |
| Artikelnummer | 51431-N0021 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 98mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 310g |
| Volym | 270cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51431.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 270mm x 335mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51431-N0021 | 9487 st |
| Inkommande lager 2026-07-16T00:00:00+02:00 | 5004 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |