En klassiker när det kommer till promotionmuggar. Stor kapacitet, och härlig design. En ekonomiversion av storsäljaren Americano EU
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 99,75 | 79,71 | 58,62 | 56,29 | 45,85 | 43,31 | 40,86 | 38,69 | 37,92 |
| Artikelnummer | M533-02 |
| Material | Porslin |
| Höjd | 100 mm |
| Diameter | 97 mm |
| Kapacitet | 420 ml |
| Kartongstorlek | 44,5 cmx60,5 cmx48,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |