Här är vårt glas för kalla drycker med bambulock och sugrör. Med en kapacitet på 250 ml är det perfekt för dina favoritdrycker. Locket i bambu ger en naturlig touch. Njut av dina drycker på ett mer hållbart sätt med vårt eleganta glas.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 75,80 | 73,80 | 70,40 | 65,60 | 62,80 | 61,40 | 59,00 | 57,80 | 56,80 | 55,60 |
| Artikelnummer | 98320-N0004 |
| Material | Bamboo, Borosilicate glass |
| Höjd | 145mm |
| Diameter | 75mm |
| Vikt | 230g |
| Volym | 450cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98320.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 338mm x 255mm x 260mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Övrig information | Straw and glass (including imprint) are dishwasher proof, bamboo lid is not. Glass can hold hot drinks but be careful for your hands. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98320-N0004 | 671 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |