Klassiskt ölglas med stora tryckmöjligheter. Har intressant grepp.
Kapacitet: 500 ml
Diameter: 87 mm
Höjd: 158 mm
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 266,83 | 212,94 | 156,88 | 150,02 | 122,34 | 115,31 | 108,34 | 102,95 | 102,69 |
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Artikelnummer | B416-304 |
| Material | Glas |
| Höjd | 158 mm |
| Diameter | 87 mm |
| Kapacitet | 500 cl |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Kartongstorlek | 47 cmx35,5 cmx36,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |