Den magnetiska powerbanken Xtorm Go2 (5 000 mAh) ger din smartphone upp till en extra full laddning, med stark magnetisk trådlös snap-on-laddning på upp till 15 W. Den ultratunna designen på 13 mm och den låga vikten på 121 g gör den idealisk för vardagsbruk, resor eller festivaler. Med Xtorms 6-lagers säkerhetsskydd erbjuder den tillförlitlig och flygsäker laddning, samtidigt som den kan ge en snabb extra laddning på upp till 24 % på bara 30 minuter. Powerbanken laddas helt på cirka två timmar via USB-C PD och stöder även pass-through-laddning, vilket gör att du kan ladda din telefon medan powerbanken laddas.
4,70 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 361,54 | 353,85 | 346,15 |
| Artikelnummer | 12460290 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtryck | 4,70 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 85% GRS-certifierad återvunnen plast och 15% ABS plast |
| Storlek | 10 x 1,3 x 6,9 cm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 34x26x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159772644 |
| GPSR-Information | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 66 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |