Fodral tillverkat i nylon för öronsnäckor, passar de flesta märken och former. Skyddar öronsnäckorna och gör dem lätta att transportera. Har en karbinhake som kan fästas i bältesöglan, ryggsäcken eller väskan. Passar även för små föremål som kontanter, nycklar eller festivalpoletter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 32,40 | 31,60 | 30,80 | 30,40 | 28,20 | 26,20 | 24,80 | 24,20 | 24,00 | 23,60 |
| Artikelnummer | 95323-N0002 |
| Material | Nylon |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 65mm |
| Höjd | 20mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA, Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95323.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 320mm x 280mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95323-N0002 | 1495 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |