Bertil Vallien har valt att döpa den här skulpturserien till VITRUVIUS efter den romerske arkitekten med samma namn.
| Artikelnummer | 7520195 |
| Material | Kristallglas |
| Designer | Bertil Vallien |
| Serie | Vitruvius |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 18 cm |
| Höjd | 10.5 cm |
| Längd | 18 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 0 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |