Personligt säkerhetslarm tillverkat av återvunnen ABS som avger ett ljud 100 dB för effektiv varning. Inkluderar en karbinhake för enkel fastsättning och levereras med 3 LR44-batterier. Med 6 SMD-lampor som ger 30 lm ljusstyrka med hög- och blixtlägen för ökad synlighet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 104,40 | 102,00 | 99,80 | 93,40 | 89,40 | 86,00 | 82,80 | 77,20 | 75,40 | 74,20 |
| Artikelnummer | 93327-N0002 |
| Material | R-ABS |
| Bredd | 42mm |
| Längd | 78mm |
| Höjd | 17mm |
| Vikt | 39g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93327.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 365mm x 290mm x 315mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93327-N0002 | 776 st |
| Inkommande lager 2026-09-24T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |