Nagelfil i ett skyddande etui för enkel förvaring och transport. Den slitstarka slipande ytan formar och mjukar upp naglarna, medan den smala designen passar perfekt i en väska eller reseset. Praktisk och idealisk för daglig nagelvård.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,60 | 13,40 | 13,00 | 12,20 | 11,60 | 11,20 | 10,80 | 10,00 | 9,60 |
| Artikelnummer | 90755-N0001 |
| Material | 70% ABS |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 160mm |
| Höjd | 1mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90755.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 305mm x 187mm x 394mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90755-N0001 | 14892 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |