Anteckningsboken Novella Bront är en elegant och slitstark A5 glansig inbunden anteckningsbok med 100 ark 80 g/m² papper, perfekt för att skriva ner anteckningar, skisser eller idéer. Det laminerade hårda omslaget går att trycka i fullfärg över hela omslaget (framsida, baksida och rygg), vilket ger ett snyggt och professionellt utseende samtidigt som det skyddar sidorna. Invändigt kan sidorna anpassas helt efter behov, vilket ger full frihet att utforma layouter, grafik eller budskap för vilket projekt eller vilken kampanj som helst. Tillverkad i Storbritannien.
0,27 kg
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 88,00 | 84,00 | 82,00 | 78,00 |
| Artikelnummer | 21026801 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtryck | 0,27 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, FSC-certifierad kartong |
| Storlek | 21 x 1,6 x 14 cm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 4,1kg |
| Vikt | 3,89kg |
| Förpackning | 31x22x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159722007 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |