Vit A4 Desk-Mate® anteckningsblock. Standardmodell Innehåller 50 ark 80 g / m2 papper. Fullfärgstryck tillgängligt för varje ark. Tre storlekar tillgängliga: 25/50/100 ark.
0,22 kg
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,00 | 13,60 | 13,20 | 12,60 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 25 sidor | |
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
Vit
| Artikelnummer | 2120200 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtryck | 0,22 kg |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, 80 g/m2, Kartong, 280 g/m2 |
| Storlek | 29,7 x 0,6 x 21 cm |
| Förpackning | 160st |
| Bruttovikt | 22kg |
| Vikt | 20,9kg |
| Förpackning | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159338376 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
| 25 sidor | 10000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |